Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Płyta Dorośli Dzieciom 2021

"Dorośli Dzieciom"dla WOŚP"
7 662,34 zł udało się zebrać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki sprzedaży dwupłytowych albumów pod nazwą „Pierwsza Kolekcja bajek i wierszy „Dorośli Dzieciom 2021". Co roku w Ozorkowie organizowany był koncert „Dorośli Dzieciom”, z którego dochód przekazywany był na WOŚP.
W tym roku koncert nie mógł się odbyć, jednak akcja „Dorośli Dzieciom” na rzecz WOŚP została zorganizowana w formie wydania i sprzedaży płyty. Przedsięwzięciu patronował Punkt Przedszkolny „Plastuś" w Parzęczewie i Chociszewie.
Osobami zaangażowanymi w powstanie kolekcji byli: Sylwia Szymańska-Galon, Małgorzata Jędrzejczak-Prorok i Marcel Gwarczyk. Łącznie zostało wydanych 218 albumów. Płytę współtworzyli nauczyciele i pracownicy: Przedszkola Miejskiego nr 2 w Ozorkowie, Przedszkola Miejskiego nr 4 w Ozorkowie, Punktu Przedszkolnego „Mini Maluch" w Ozorkowie, pracownicy Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie, nauczyciele Szkoły Podstawowej im.17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej, Szkoły Podstawowej w Chociszewie, Szkoły Podstawowej w Solcy Wielkiej im. K. I. Gałczyńskiego, Zespołu Szkół Specjalnych w Ozorkowie, członkowie Stowarzyszenia Orła Bez Granic oraz społecznie zaangażowani mieszkańcy naszego miasta i ościennych gmin. Ponad 70 lektorów podłożyło swój głos pod 66 znanych i mniej znanych wierszy oraz bajek. Tło graficzne okładki zostało zaprojektowane przez Adama Błaszczyka i Marcela Gwarczyka. Nadruki na płytach CD wykonał Marcin Izydorczyk i Tomasz Similski.
Wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczną akcję serdecznie dziękujemy, a szczęśliwym posiadaczom albumu życzymy miłego odbioru. Bez Waszego wsparcia i zainteresowania Pierwszą Kolekcją bajek i wierszy Dorośli Dzieciom 2021 zebranie takiej kwoty nie byłoby możliwe.
Koordynatorzy akcji: S. Szymańska-Galon, M. Jędrzejczak-Prorok i M. Gwarczyk