KLAUZULA INFORMACYJNA

Rodzicom i sponsorom

Funkcjonalne, nowoczesne i kolorowe Przedszkole Nr 4 w Ozorkowie

Dzień 18 listopada 2019r. był bardzo ważną chwilą dla pani dyrektor Beaty Dobrzyńskiej, całej Rady Pedagogicznej, pracowników administracji oraz dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Ozorkowie. Po remoncie trwającym ponad 5 miesięcy dzieci mogły wraz z wychowawczyniami i pozostałym personelem przedszkola  przekroczyć próg nowoczesnego, kolorowego i pięknego „Plastusiowego domu”.

Okres remontu był trudnym czasem dla nas wszystkich. Dzieci od 1 czerwca uczęszczały do Młodzieżowego Domu Kultury oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie, gdzie miały wydzielone swoje sale. Mimo trudności wszystkie dzieci zaadoptowały się do niecodziennych warunków i chętnie brały udział we wszystkich zajęciach edukacyjnych i zabawach.

Po wielu tygodniach ciężkich prac, wyrzeczeń a czasem i utrudnień  chcemy złożyć wielkie podziękowaniem wszystkim wspaniałym ludziom, dzięki którym Przedszkole Miejskie Nr 4 w Ozorkowie stało się placówką XXI -  nowoczesną, piękną i funkcjonalną. Wyrazy wdzięczności kierujemy do:

• Pana Jacka Sochy Burmistrza Miasta,

• Pana Ryszarda Kałużnego Przewodniczącego Rady Miasta

• Pana Mariusza Ostrowskiego Sekretarza Miasta

• Radnych Rady Miasta

• Firmy P.S. KONTRAKT Piotr Szpruch ze Zgierza

• Prezesa i pracowników Ozorkowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego,

• Prezesa i pracowników Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

• Dyrektora i pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Ozorkowie,

• Dyrektora i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II

• Restauracji Leon

• Rodziców naszych przedszkolaków

Nasze przedszkole  nigdy nie było jedynie miejscem czy instytucją, ale zawsze zwartą społecznością stworzoną przez pokolenia dzieci  i ich rodziców, nauczycieli, którzy oddali tutaj  swoje umiejętności, entuzjazm i serce.
„Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”  - ta sentencja anonimowego autora wspaniale oddaje ideę pomocy drugiemu człowiekowi, czynienia dobra i uszczęśliwiania ludzi . Wokół przedszkola  zawsze gromadziły się osoby  twórcze, kreatywne, poszukujące najlepszych rozwiązań oraz otwarte i wrażliwe na potrzeby dzieci. Dzięki ich entuzjazmowi i zaangażowaniu władz miasta udało się  wyremontować Przedszkole Miejskie Nr 4, jest teraz jeszcze bardziej  przyjazne, kolorowe i otwarte  na nowe.