Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa III "Żabki"

W grupie "Żabki" pracują:

Nauczycielki: mgr Dorota Orzechowska i mgr Paulina Kubiak
Woźna oddziałowa: p. Jolanta Olejniczak

Grupa Żabek liczy 25 dzieci, wśród których jest 15 dzieci 4 – letnich i 10 dzieci 5 – letnich. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i ciekawe świata. Starsze dzieci zaopiekowały się młodszymi  zachęcając je do wspólnej zabawy.
Wszystkie dzieci chętnie uczą się piosenek, wierszyków, rymowanek. Każdy dzień w naszej grupie wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, zabawą na placu przedszkolnym. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności, wkraczają w świat nauki. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu,, Odkrywam siebie”  dla dzieci 4 – letnich.
Nasze pociechy chętnie wykonują prace plastyczne z zestawieniem różnych technik. Ogrom radości  sprawiają zabawy ruchowe w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci chętnie uczestniczyły w wycieczkach do : kina w Łęczycy, do biblioteki, do klubu sportowego "Ozofit".
Nasza grupa organizowała wiele różnych imprez np. Dzień Przedszkolaka,  Dzień kropki, Dzień chłopaka, Dzień misia, Dzień matematyki,  uroczystości  - Pasowanie na Przedszkolaka, Dzień Niepodległości, Choinka, oraz spotkania z ciekawymi gośćmi: policjantem, leśnikiem, przyrodnikiem.
Dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego ,zajęć rytmicznych i gimnastyki korekcyjnej.
Przed przedszkolakami wiele zabaw, zajęć, spotkań, doświadczeń, które rozwiną ich osobowość i charakter.